Spawacz (m/k/r)Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Ciebie!

Spawacz (m/k/r)Mechanik budowlany specjalizujący się w technologii spawania

Poszukujemy spawaczy (m/k/r) do pracy na północny Niemiec.

Obowiązki

  • Spawanie różnych konstrukcji stalowych
  • Spawanie MAG zgodnie z rysunkiem
  • Spawanie WIG
  • Spawanie MIG
  • Obróbka końcowa spoin

Oczekiwania

  • Zaletą jest ukończone szkolenie zawodowe w sektorze metalowym
  • Pożądane doświadczenie zawodowe
  • Zaletą są aktualne certyfikaty spawalnicze ( 111, 135, 136, 141)
  • Gotowość do pracy zmianowej i montażu
  • Niezależna praca
  • Niezawodność oraz elastyczność
  • Zaletą jest prawo jazdy klasy B / III + samochód

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenia poza stawką taryfy
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora, również poza godzinami pracy biura
  • Kompetentne doradztwo związanych z karierą
  • Przejrzystość i uczciwość oparta na zaufaniu

Szczegóły pracy

Miejsce pracy:
Północne Niemcy

Branża:
Przemysł stoczniowy

Opis stanowiska:
Obróbka blachy, montaż, instalacja

Wynagrodzenie:
Umowa, zgodnie z kwalifikacją, taryfa IGZ-DGB

Rodzaj umowy:
Stałe stanowisko

Wymiar pracy:
Pełen

Rodzaj współpracy:
Praca na czas nieokreślony

Odpowiedzialność

ASS Personalservice GmbH
Lise-Meitner-Straße 7
24943 Flensburg

info(at)ass-personalservice.de

Koordynator polskojęzyczny
Inż. Magdalena Rozynski
Telefon: +49 461 – 50 52 018