Ślusarz (m/k/r)Dołącz do naszego zespołu, czekamy na Ciebie!

Ślusarz (m/k/r)

Poszukujemy ślusarzy (m/k/r) do pracy we wschodnich Niemczech.

Obowiązki

  • Działania specyficzne dla zawodu
  • Demontaż i ponowny montaż części statku
  • Prace spawalnicze
  • Prace remontowe statków
  • Obróbka metali
  • Ogólne prace ślusarskie (palenie, montaż, cięcie)
  • Konserwacja i serwisowanie statków

Oczekiwania

  • Ukończone szkolenie zawodowe w sektorze metalowym
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość spawania (certyfikaty są korzystne)
  • Gotowość do pracy zmianowej i montażu
  • Niezależna praca
  • Niezawodność oraz elastyczność
  • Zaletą jest prawo jazdy klasy B / III + samochód

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z ponadprzeciętnym wynagrodzeniem i różnymi dodatkami
  • Wynagrodzenie za urlop i premia świąteczna
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora, również poza godzinami pracy biura
  • Kompetentne doradztwo we wszystkich kwestiach zawodowych oparte na wieloletnim doświadczeniu
  • Przejrzystość i uczciwość oparta na zaufaniu

Szczegóły pracy

Miejsce pracy:
Niemcy Wschodnie

Branża:
Przemysł stoczniowy

Opis stanowiska:
Obróbka metali, montaż, konserwacja

Wynagrodzenie:
Umowa, zgodnie z kwalifikacją, taryfa IGZ-DGB

Rodzaj umowy:
Stałe stanowisko

Wymiar pracy:
Pełen

Rodzaj współpracy:
Praca na czas nieokreślony

Odpowiedzialność

ASS Personalservice GmbH
Lise-Meitner-Straße 7
24943 Flensburg

info(at)ass-personalservice.de

Koordynator polskojęzyczny
Inż. Magdalena Rozynski
Telefon: +49 461 – 50 52 018